Met de LEGO 5004390 King's Guard Minifiguur kunnen kinderen hun fantasie de vrije loop laten en hun eigen koninklijke avonturen beleven. Deze minifiguur van de Nexo Knights-serie is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar oud en heeft 5 onderdelen. De minifiguur heeft een hoogte van 5 cm, een breedte van 2 cm en een lengte van 2 cm.
De LEGO 5004390 King's Guard Minifiguur is onderdeel van het speelgoedthema 'Bouwplaats' en is perfect voor alle leeftijden. Deze bouwset is gemaakt van hoogwaardig kunststof en bevat geen batterijen. Daarnaast is de minifiguur voorzien van de CE-markering voor kwaliteitsborging.
Met deze LEGO minifiguur kunnen kinderen hun eigen verhalen bedenken en tot leven brengen. Of ze nu de koning beschermen of het koninkrijk verdedigen, de mogelijkheden zijn eindeloos. Voeg deze King's Guard Minifiguur toe aan je LEGO-collectie en beleef uren speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 5004390 King's Guard Minifigure kopen voor de prijs van € 13,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 5004390 King's Guard Minifigure te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 5004390 King's Guard Minifigure bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,50 voor LEGO 5004390 King's Guard Minifigure is gemeten op 30-10-2025. De hoogste prijs was € 17,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,45. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 5 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | geen |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | diverse |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LE-5004390 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 2 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 8.200 cm |
| Verpakking hoogte | 4.700 cm |
| Verpakking lengte | 8.200 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419258227 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 5004390 King's Guard Minifigure aankoopt