LEGO 43232 Disney Peter Pan en Wendy vliegen over Londen Skyline Diorama Set met glow-in-the-dark Big Ben Model en Personages incl. Tinkelbel, Cadeau voor Tieners, Vrouwen en Mannen vanaf 10 jaar
- EAN: 5702017476414
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 05:54:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Disney fans van 10 jaar en ouder beleven avonturen in de lucht met deze LEGO Disney Peter Pan en Wendy vliegen over Londen (43232) set. Dit gedetailleerde diorama toont de bekende vliegscène uit de klassieke film met de Big Ben met 3 wijzerplaten die oplichten in het donker, een wolk met sterren en een glow-in-the-dark maan, een rivier met bruggen en een hondenhok. Er zijn ook 3 LEGO Disney minifiguren, een LEGO honden figuur en een plaatje ter ere van het 100ste jubileum van Disney. Kinderen kunnen genieten van een eenvoudig, intuïtief bouwavontuur met de LEGO Builder app terwijl ze inzoomen, hun modellen draaien in 3D en hun voortgang bijhouden.
De set bevat 3 LEGO Disney minifiguren: Disney's Peter Pan, Wendy en Tinkelbel en een LEGO honden figuur van Nana. De Peter Pan Londen Skyline set is een leuk cadeau voor tieners, mannen en vrouwen die mee willen doen met de nieuwste trend. Afmetingen: het stadsgedeelte is ca. 12 cm hoog, 14 cm breed en 14 cm diep. Bevat 466 onderdelen.
De LEGO Disney Peter Pan en Wendy vliegen over Londen set voor kinderen bevat een stadsgedeelte met een klokkentoren, glow-in-the-dark elementen, 3 LEGO Disney minifiguren en een LEGO dieren figuur Het gedetailleerde LEGO diorama toont de iconische vliegscène uit de klassieke Disney film, met de Big Ben met 3 glow-in-the-dark wijzerplaten, plus een wolk met sterren, een glow-in-the-dark maan, een rivier met bruggen en een hondenhok
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je LEGO 43232 Disney Peter Pan en Wendy vliegen over Londen Skyline Diorama Set met glow-in-the-dark Big Ben Model en Personages incl. Tinkelbel, Cadeau voor Tieners, Vrouwen en Mannen vanaf 10 jaar kopen voor de prijs van € 64,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 43232 Disney Peter Pan en Wendy vliegen over Londen Skyline Diorama Set met glow-in-the-dark Big Ben Model en Personages incl. Tinkelbel, Cadeau voor Tieners, Vrouwen en Mannen vanaf 10 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 43232 Disney Peter Pan en Wendy vliegen over Londen Skyline Diorama Set met glow-in-the-dark Big Ben Model en Personages incl. Tinkelbel, Cadeau voor Tieners, Vrouwen en Mannen vanaf 10 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,99 voor LEGO 43232 Disney Peter Pan en Wendy vliegen over Londen Skyline Diorama Set met glow-in-the-dark Big Ben Model en Personages incl. Tinkelbel, Cadeau voor Tieners, Vrouwen en Mannen vanaf 10 jaar is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 74,99 op 05-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 30,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 466 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 43232 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | Peter Pan |
| Personage van toepassing | Ja |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 261 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017476414 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 43232 Disney Peter Pan en Wendy vliegen over Londen Skyline Diorama Set met glow-in-the-dark Big Ben Model en Personages incl. Tinkelbel, Cadeau voor Tieners, Vrouwen en Mannen vanaf 10 jaar aankoopt