Maak kennis met de LEGO® Vliegende Maanauto (40789), een droom voor elke volwassen modelbouwer en sci-fi liefhebber. Deze unieke bouwset vertegenwoordigt niet alleen een futuristisch voertuig, maar ook een indrukwekkende displayset die je passie voor ruimtevaart en technologie tot leven brengt. Het model is speciaal ontworpen voor diegenen die houden van de wonderen van het universum.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 40789 Ideas - Flying moon car / Vliegende maanauto kopen voor de prijs van € 44,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 40789 Ideas - Flying moon car / Vliegende maanauto te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is LEGO 40789 Ideas - Flying moon car / Vliegende maanauto in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 40789 Ideas - Flying moon car / Vliegende maanauto bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,95 voor LEGO 40789 Ideas - Flying moon car / Vliegende maanauto is gemeten op 19-03-2026. De hoogste prijs was € 64,99 op 22-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 211 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6530312 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Verpakking breedte | 26.3 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 14.1 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017829883 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 40789 Ideas - Flying moon car / Vliegende maanauto aankoopt