Ontdek en geniet van het bouwen van een prachtige LEGO set met de LEGO 40713 Ansichtkaart Japan. Deze set is perfect voor zowel kinderen vanaf 9 jaar als volwassenen en bevat in totaal 262 bouwstenen. Met een afmeting van 15 cm breed, 20 cm hoog en 25 cm lang, is deze blauwe bouwset ideaal voor liefhebbers van vakantie speelgoedthema's.
De LEGO 40713 Ansichtkaart Japan is gemaakt van hoogwaardig kunststof en karton en wordt geleverd met een kwaliteitslabel CE-markering. Het product voldoet aan alle veiligheidsnormen en wordt aanbevolen voor kinderen tot 99 jaar. De set bevat geen minifiguren en heeft geen personages van toepassing.
Voor een optimale speelervaring is er geen app nodig, en de set kan niet zelfstandig met internet verbinden. De taal van de handleiding is universeel, en als Type constructiespeelgoed is dit een bouwset die de creativiteit en verbeelding stimuleert. Let op de veiligheidswaarschuwingen dat dit speelgoed niet geschikt is voor kinderen onder 1 jaar en altijd onder toezicht van volwassenen moet worden gebruikt.
De LEGO 40713 Ansichtkaart Japan wordt geleverd in een verpakking met een breedte van 8 mm, hoogte van 15 mm en lengte van 20 mm. Het gewicht van de verpakking is 0.24 kg en bevat geen eWaste. Dit unieke LEGO bouwset is een geweldige toevoeging aan elke speelgoedcollectie en zal zeker zorgen voor uren bouwplezier en creativiteit!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lego
- Bij Lego kun je lego 40713 ansichtkaart japan kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om lego 40713 ansichtkaart japan te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat lego 40713 ansichtkaart japan bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor lego 40713 ansichtkaart japan is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 31,29 op 24-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,30. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Vakantie |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 262 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40713 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof Karton |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Vakantie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Om te voorkomen dat het kind verstrikt raakt en zich bezeert, verwijder dit speelgoed wanneer het kind op handen en voeten begint te kruipen. Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 8 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017595566 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je lego 40713 ansichtkaart japan aankoopt