De Lego 40482 Brickheadz Hamsters is een bouwset met 243 onderdelen, waarmee kinderen vanaf 8 jaar urenlang plezier kunnen beleven. Deze set, geïntroduceerd in augustus 2021, bevat schattige hamsterfiguren en biedt een leuke bouwervaring. Met een productbreedte van 10 cm, hoogte van 6 cm en lengte van 5 cm is deze set compact en ideaal voor creatief spel. Het speelgoed is gemaakt van hoogwaardig kunststof en stimuleert de verbeelding van kinderen. Het is een perfect cadeau voor jonge bouwers en dierenliefhebbers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lego 40482 Brickheadz Hamsters kopen voor de prijs van € 41,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lego 40482 Brickheadz Hamsters te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Lego 40482 Brickheadz Hamsters in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego 40482 Brickheadz Hamsters bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,49 voor Lego 40482 Brickheadz Hamsters is gemeten op 12-03-2026. De hoogste prijs was € 59,99 op 28-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 24,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 243 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40482 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016988635 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego 40482 Brickheadz Hamsters aankoopt