Op zoek naar een schattig en uniek cadeau voor Pasen? Kijk dan eens naar het LEGO® BrickHeadz Paasschaap (40380). Dit lieve schaap is bezig met het schilderen van paaseieren en staat op een stevige bouwplaat. Aan de ene kant houdt hij een kleurrijke tulp vast en aan de andere kant twee vrolijke paaseieren. Met 192 onderdelen om zelf te bouwen en een hoogte van ongeveer 8 cm, is dit een geweldig cadeau voor kinderen van 10 jaar en ouder, maar ook voor vrienden, familie of geliefden!
Dit BrickHeadz model is perfect als paascadeau en ziet er het hele jaar door schattig uit. Het schaapje is druk bezig met het beschilderen van de paaseieren met behulp van een verfpot en kwast. Geen wonder dat er hier en daar verfspatten op zijn wollige vacht te zien zijn. Een origineel cadeau-idee om ‘vrolijk Pasen’ te wensen aan iemand die een leuke verrassing verdient!
Geschikt voor zowel hem als haar, en voor jongens en meisjes vanaf 10 jaar en ouder. De set bevat 192 onderdelen en biedt een leuke bouwervaring voor iedereen die van LEGO houdt. Eenvoudig te bouwen en een geweldige toevoeging aan elke LEGO-collectie. Laat dit schattige schaapje je vrienden en familie verrassen en een glimlach op hun gezicht toveren!
Vier Pasen op een speelse en creatieve manier met dit LEGO® BrickHeadz Paasschaap. Een waardevol geschenk dat het plezier van het geven en ontvangen symboliseert. Laat de creativiteit stromen terwijl je dit schattige schaapje in elkaar zet en een vleugje lente in huis haalt. Vrolijk Pasen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lego 40380 Brickheadz Paasschaap kopen voor de prijs van € 25,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lego 40380 Brickheadz Paasschaap te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego 40380 Brickheadz Paasschaap bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,80 voor Lego 40380 Brickheadz Paasschaap is gemeten op 11-12-2024. De hoogste prijs was € 26,95 op 28-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,15. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Dieren |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 192 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Februari |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40380 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 6 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016656732 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego 40380 Brickheadz Paasschaap aankoopt