LEGO 40335 Space Rocket Ride - een kleine "rit", die in gang wordt gezet nadat munten zijn geplaatst. Op de achterkant van de doos ziet u enkele details van het model, zoals de houder voor de munten en het draaimechanisme aan de achterkant van het model.
Deze LEGO-set is geschikt voor kinderen en volwassenen en heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar. Het bevat in totaal 150 bouwstenen en 1 minifiguur. Ook is het voorzien van een CE-markering voor zichtbare kwaliteit. De verpakking heeft de volgende afmetingen: breedte 139 mm, hoogte 50 mm, lengte 191 mm en een gewicht van 0.17 kg.
Het speelgoedthema van deze set is ruimtevaart en het is gemaakt van duurzaam kunststof materiaal. Het vereist geen batterijen en kan zelfstandig niet met internet verbinden. Daarnaast bevat het geen eWaste en wordt het geleverd met een duidelijke handleiding in meerdere talen. Let op: dit speelgoed bevat veiligheidswaarschuwingen en is niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 40335 Space Rocket Ride kopen voor de prijs van € 36,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 40335 Space Rocket Ride te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO 40335 Space Rocket Ride in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 40335 Space Rocket Ride bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,96 voor LEGO 40335 Space Rocket Ride is gemeten op 13-09-2025. De hoogste prijs was € 44,90 op 25-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,94. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 150 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40335 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 139 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016371185 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 40335 Space Rocket Ride aankoopt