De LEGO 40021 Halloween Spinnen Set (Polybag) is een leuke toevoeging aan elke LEGO verzameling. Met 54 onderdelen biedt deze set uren bouwplezier voor kinderen vanaf 6 jaar en ouder. De set bevat geen minifiguren en is perfect voor alle leeftijden. De bouwstenen zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en zijn van uitstekende kwaliteit.
De verpakking heeft een breedte van 17 cm, een hoogte van 2 cm en een lengte van 17 cm. Het gewicht van de verpakking is slechts 0.03 kg, waardoor het gemakkelijk is om mee te nemen of op te bergen. Met een kleurrijk ontwerp is deze LEGO set een geweldige keuze voor Halloween of gewoon voor creatief speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 40021 Halloween Spinnen Set (Polybag) kopen voor de prijs van € 17,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 40021 Halloween Spinnen Set (Polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 40021 Halloween Spinnen Set (Polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,94 voor LEGO 40021 Halloween Spinnen Set (Polybag) is gemeten op 12-02-2026. De hoogste prijs was € 27,49 op 20-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,55. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 54 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4626646 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 17 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419160360 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 40021 Halloween Spinnen Set (Polybag) aankoopt