Ga naar de oever van de rivier en beleef allerlei leuke dierenavonturen met deze LEGO Creator 3in1 Krokodil (31121) speelset. De set bevat een bouwbare krokodil met een verstelbaar lijf en kaken die open kunnen, plus vogelbotten en een vissenkarkas voor nog meer spannende verhalen. Kinderen beleven nog meer plezier met 3 geweldige speelgoeddieren die ze kunnen maken met deze LEGO Creator 3in1 set. Ze kunnen een verstelbare krokodil bouwen en deze ombouwen tot een slang met een bewegend lichaam, een kikker met een uitschuifbare tong of een ander dier wat ze helemaal zelf bedenken.
Met LEGO Creator 3in1 speelsets beleven kinderen eindeloze actie met 3 verschillende modellen in elke set! Het plezier houdt nooit op, omdat elk model uit elkaar kan worden gehaald om er iets heel anders van te maken. Kies uit een geweldig assortiment 3-in-1 sets, waaronder spaceshuttles, kermissen en kastelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 31121 Creator Krokodil bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 68,15 voor LEGO 31121 Creator Krokodil is gemeten op 10-12-2025. De hoogste prijs was € 129,99 op 16-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 61,84. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 454 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | groen |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31121 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 355 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.57 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016972061 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 31121 Creator Krokodil aankoopt