Met het LEGO 31078 Boomhuis Schatten speelset kunnen kinderen zich helemaal onderdompelen in piratenavonturen. De set bevat 2 minifiguren, een meisje en een jongen, evenals figuren van een spin en een teddybeer. De bouwbare piratenschipboomhut heeft een scheepsdek, een roer, een schatkist met een verstopfunctie, een boegspriet met vlag, een kraaiennest, een bandenschommel en een huisje om te ontspannen op de bovenste verdieping.
Met de mogelijkheid om de set op verschillende manieren te bouwen, kunnen kinderen hun creativiteit uiten door de zeven zeeën te bevaren op het piratenschip of op zoek te gaan naar de schat in de schedelgrot met gloeiende ogen. Met een hoogte van ongeveer 20 cm voor de boomhut, 11 cm voor het piratenschip en 10 cm voor de schedelgrot, biedt deze set urenlang speelplezier voor kinderen van 7 jaar en ouder.
Bovendien wordt het spelen met deze set nog leuker door de Jungle speelgoedthema, waardoor kinderen zich kunnen onderdompelen in een avontuurlijke wereld. Het materiaal van de set is kunststof en het aantal onderdelen bedraagt 260. Met een kwaliteitslabel CE kunnen ouders er zeker van zijn dat ze een veilig en duurzaam speelgoedproduct voor hun kinderen kopen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 31078 Boomhuis Schatten kopen voor de prijs van € 79,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 31078 Boomhuis Schatten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 31078 Boomhuis Schatten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,95 voor LEGO 31078 Boomhuis Schatten is gemeten op 30-03-2025. De hoogste prijs was € 89,99 op 07-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 35,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Jungle |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 260 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LE-31078 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Jungle |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 259 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016111774 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 31078 Boomhuis Schatten aankoopt