Maak kennis met de Parkdieren, met een hond met puppyogen, hangoren en een glanzende zwarte neus, plus een eend met eendjes. Herbouw deze 3-in-1 set tot een eekhoorn of een uil.
Dit LEGO 31044 Dieren in het park set wordt aanbevolen voor kinderen en volwassenen vanaf 6 jaar oud. Met in totaal 202 onderdelen biedt dit speelgoed een kleurrijke bouwervaring. De verpakking heeft een breedte van 141 mm, een hoogte van 51 mm, een lengte van 263 mm en weegt 0.28 kg.
Het speelgoed is CE-gecertificeerd en voldoet aan alle veiligheidsnormen voor kinderen vanaf 6 jaar. De set bevat geen minifiguren maar biedt eindeloze mogelijkheden voor creatief spelen. Dit bouwset speelgoed is ideaal voor kinderen die van bouwen houden en is perfect voor uren speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 31044 Dieren in het park kopen voor de prijs van € 149,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 31044 Dieren in het park te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 31044 Dieren in het park bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,95 voor LEGO 31044 Dieren in het park is gemeten op 24-05-2025. De hoogste prijs was € 149,99 op 12-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 85,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 202 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31044 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015590068 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 31044 Dieren in het park aankoopt