Met deze polybag kun je twee verschillende versies van een LEGO Ninjago Ijsdraak bouwen. De set bevat 70 onderdelen en is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar. De ijsdraak heeft een meerkleurig ontwerp en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Het product heeft een CE-markering en is een bouwset binnen het speelgoedthema fantasy. De verpakking heeft een breedte van 153 mm, hoogte van 25 mm en lengte van 173 mm. Het gewicht van de verpakking is 0.04 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 30649 Ninjago Ice Dragon Creature polybag kopen voor de prijs van € 9,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 30649 Ninjago Ice Dragon Creature polybag te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 30649 Ninjago Ice Dragon Creature polybag bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,50 voor LEGO 30649 Ninjago Ice Dragon Creature polybag is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,30 op 18-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,80. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 70 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | geen prijzen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30649 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 19.5 cm |
| Product hoogte | 1.5 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 153 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 173 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017421988 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 30649 Ninjago Ice Dragon Creature polybag aankoopt