Kinderen kunnen genieten van supersnelle race-actie en gierende banden met deze coole eenpersoons racewagen, inclusief een minifiguur van een coureur. Deze LEGO City Racewagen Polybag is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar en heeft in totaal 44 onderdelen. De racewagen is multikleurig en wordt geleverd in een verpakking met de afmetingen 142 mm x 26 mm x 163 mm en een gewicht van 0.04 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 30640 City Racewagen Polybag kopen voor de prijs van € 8,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 30640 City Racewagen Polybag te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 30640 City Racewagen Polybag bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2,99 voor LEGO 30640 City Racewagen Polybag is gemeten op 03-12-2024. De hoogste prijs was € 9,19 op 24-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,20. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Auto's |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 44 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30640 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (5) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 142 mm |
| Verpakking hoogte | 26 mm |
| Verpakking lengte | 163 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017421506 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 30640 City Racewagen Polybag aankoopt