Laat je innerlijke ninja los met de LEGO 30534 Ninja Workout (Polybag). Met 27 bouwstenen kan je een stoere ninjafiguur creëren en allerlei ninjatrainingen bedenken. Het speelgoed is geschikt voor alle leeftijden en heeft een kleurrijk en divers ontwerp. De aanbevolen minimum leeftijd is 6 jaar, maar zelfs volwassenen tot 99 jaar kunnen plezier beleven aan het bouwen en spelen met deze set.
De verpakking heeft een breedte van 4 cm, een hoogte van 8 cm en een lengte van 2 cm. Het totale gewicht van de verpakking is slechts 0.01 kg, dus het is handig om mee te nemen of cadeau te doen. Bovendien heeft het product de CE-markering, wat betekent dat het voldoet aan de veiligheidsnormen binnen de EU.
Of je nu een ninja-fan bent of gewoon op zoek bent naar een leuk bouwproject, de LEGO 30534 Ninja Workout (Polybag) biedt uren speelplezier en creatief vermaak. Laat je verbeelding de vrije loop en word een meester in ninja-training met deze leuke LEGO set!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 30534 Ninja Workout (Polybag) kopen voor de prijs van € 11,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 30534 Ninja Workout (Polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 30534 Ninja Workout (Polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor LEGO 30534 Ninja Workout (Polybag) is gemeten op 17-09-2025. De hoogste prijs was € 12,50 op 03-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,55. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 27 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | September |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Divers |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2.4 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 2 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016373059 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 30534 Ninja Workout (Polybag) aankoopt