Met de LEGO 30528 Mini Master-Building MetalBeard (polybag) kunnen kinderen hun bouwvaardigheden ontwikkelen en hun verbeelding stimuleren. Deze set bevat 38 bouwstenen en 1 minifiguur, wat garant staat voor uren speelplezier. De aanbevolen minimumleeftijd voor deze set is 6 jaar, terwijl de aanbevolen maximale leeftijd maar liefst 99 jaar is.
De Mini Master-Building MetalBeard set is kleurrijk en bevat geen personage. Daarnaast is de CE-markering zichtbaar, wat wijst op de kwaliteit en veiligheid van het product. Met een hoogte van 6 cm, breedte van 2 cm en lengte van 2 cm is deze set compact en gemakkelijk op te bergen.
Dit bouwsetje, gemaakt van kunststof, is perfect voor liefhebbers van films, tv en muziek. Het vereist geen batterijen en geen specifieke voeding. De set wordt geleverd in een verpakking van 4 cm bij 8 cm bij 2 cm en weegt slechts 0.01 kg. Kortom, een perfect cadeau voor creatieve kinderen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 30528 Mini Master-Building MetalBeard (polybag) kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 30528 Mini Master-Building MetalBeard (polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 30528 Mini Master-Building MetalBeard (polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,75 voor LEGO 30528 Mini Master-Building MetalBeard (polybag) is gemeten op 29-04-2025. De hoogste prijs was € 14,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,20. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 38 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | - |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | September |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi- color |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30528 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 2 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016372243 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 30528 Mini Master-Building MetalBeard (polybag) aankoopt