Lucy neemt het op tegen de buitenaardse DUPLO blokken in dit kleine LEGO setje uit THE LEGO MOVIE 2 serie. Met 38 onderdelen en 1 minifiguur biedt deze set uren speelplezier voor kinderen vanaf 3 jaar. Het is een kleurrijk en kwalitatief bouwset van kunststof, met een CE-markering voor zichtbare veiligheid. Dit STEM-speelgoed, gerelateerd aan film, tv en muziek thema's, is ideaal voor creatieve en speelse kinderen die graag met bouwstenen spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 30527 Lucy vs Alien Invader (Polybag) kopen voor de prijs van € 35,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 30527 Lucy vs Alien Invader (Polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 30527 Lucy vs Alien Invader (Polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor LEGO 30527 Lucy vs Alien Invader (Polybag) is gemeten op 07-04-2025. De hoogste prijs was € 35,50 op 27-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 26,51. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 38 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | September |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30527 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. NIet geschikt voor kinderen onder de 18 maanden Om te voorkomen dat het kind verstrikt raakt en zich bezeert, verwijder dit speelgoed wanneer het kind op handen en voeten begint te kruipen. Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 172 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 195 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016372236 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 30527 Lucy vs Alien Invader (Polybag) aankoopt