Voor de allerkleinste bouwers is er nu dit unieke DUPLO setje. Het setje bevat vier onderdelen, waaronder 1 van de afgebeelde dieren. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 18 maand en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is dit speelgoed geschikt voor een brede leeftijdsgroep. De set bevat in totaal 4 onderdelen en 1 minifiguur, wat zorgt voor urenlang speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 30322 De wereld rond (Polybag) kopen voor de prijs van € 13,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 30322 De wereld rond (Polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 30322 De wereld rond (Polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor LEGO 30322 De wereld rond (Polybag) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,95 op 21-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Dieren |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 4 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi color |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LE-30322 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015608510 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 30322 De wereld rond (Polybag) aankoopt