Ontdek de LEGO 30100 Friends set en laat Andrea genieten van een heerlijke dag op het strand! Dit leuke Polybag pakket bevat alle benodigde onderdelen om Andrea te laten ontspannen in de zon en zandkastelen te bouwen. Met in totaal 23 bouwstenen is dit een perfecte aanvulling op je LEGO Friends collectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 30100 Friends - Andrea op het Strand (Polybag) kopen voor de prijs van € 17,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 30100 Friends - Andrea op het Strand (Polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 30100 Friends - Andrea op het Strand (Polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,95 voor LEGO 30100 Friends - Andrea op het Strand (Polybag) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 17,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Vakantie |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 23 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4622947 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Vakantie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 17.5 cm |
| Verpakking hoogte | 2.1 cm |
| Verpakking lengte | 16.8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014760189 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 30100 Friends - Andrea op het Strand (Polybag) aankoopt