Ontdek de wereld van avontuurlijke bouwplezier met de LEGO 11978 Viking Schip, een unieke promotieset bestaande uit 48 onderdelen. Deze set werd in 2023 geïntroduceerd en is een must-have voor elke LEGO-liefhebber, of je nu jong of oud bent. Het Viking Schip biedt een geweldige mogelijkheid om je creativiteit de vrije loop te laten en spannende verhalen te creëren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 11978 - Viking Schip (Polybag) kopen voor de prijs van € 13,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 11978 - Viking Schip (Polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 11978 - Viking Schip (Polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,95 voor LEGO 11978 - Viking Schip (Polybag) is gemeten op 06-03-2025. De hoogste prijs was € 13,95 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 48 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6428142 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Boten |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419377744 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 11978 - Viking Schip (Polybag) aankoopt