Wat vind je aan het einde van de regenboog? Geniet van het creëren met LEGO stenen. Bouw een felgekleurd vliegtuig en stijg op of verzin zelf een fantastisch wezen. Laat je fantasie de vrije loop! Kleine stenen leiden tot grootse ideeën! Moedig je kind aan om creatief aan de slag te gaan met deze special edition LEGO set!. Laat je kind ontdekken wat je aan het einde van de regenboog zou kunnen vinden met dit assortiment kleurrijke LEGO stenen en speciale elementen! Moedig je kind aan om grootser te denken en creatief te zijn!Help je kind grootser te denken, groter te bouwen en creatief aan de slag te gaan met deze op een regenboog geïnspireerde special edition LEGO set. De set bevat allerlei kleurrijke stenen en elementen, plus een unieke LEGO tegel ter ere van het 60-jarig bestaan. De fantasie van een kind kan altijd uitgebreid worden met LEGO stenen, hoe groot die ook is. Dit bouwspeelgoed biedt verschillende moeilijkheidsniveaus en is zeer geschikt als starterset voor beginnende LEGO bouwers. Wat zal jouw grote denker bouwen? Specificaties:
Omvat een mix van kleurrijke LEGO elementen voor onbegrensd creatief speelplezier, speciale elementen waaronder wielen, vormen en ogen, plus een special edition tegel ter ere van het 60-jarig bestaan van de LEGO steen. Met deze special edition LEGO set kan je kind op zoek gaan naar antwoorden op enkele van de grootste vragen ter wereld. De set biedt verschillende moeilijkheidsniveaus voor meer en minder ervaren bouwers. Dit special edition bouwspeelgoed is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. Denk groots en bouw met LEGO stenen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 10401 Regenboogplezier kopen voor de prijs van € 19,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 10401 Regenboogplezier te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 10401 Regenboogplezier bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,99 voor LEGO 10401 Regenboogplezier is gemeten op 21-08-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 17-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Bouwplaats |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 85 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LE-10401 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 117 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016176346 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 10401 Regenboogplezier aankoopt