Trek eropuit en ga winkelen in het LEGO 10211 Groot Warenhuis. Laat je onderdompelen in de levendige sfeer van een bruisend warenhuis, met mensen die langslopen met boodschappentassen en etalagepoppen die bewonderd worden. Geniet van een ijsje of bekijk hoe de glazenwassers hun werk doen. Stap door de draaideuren naar binnen en ontdek alle afdelingen met kassa's, pashokjes, hoeden, sieraden, parfum, houseware, speelgoed en nog veel meer. Een ware winkelervaring voor verzamelaars vanaf 16 jaar.
Met maar liefst 2182 onderdelen en 7 minifiguren biedt dit LEGO warenhuis eindeloos bouwplezier. Het kleurrijke en gedetailleerde ontwerp zorgt voor urenlang vermaak. De afmetingen van 38 cm hoog, 25 cm breed en 25 cm lang maken dit bouwwerk een indrukwekkende toevoeging aan je LEGO collectie. Bovendien is dit speelgoed voor volwassenen voorzien van zichtbare CE-markering, wat staat voor kwaliteit en veiligheid.
Dit LEGO warenhuis uit 2010 is een fantastisch stukje speelgoedthema in stadslevenontwerp. De bouwset biedt een unieke speelmethode en stimuleert creativiteit en verbeelding. Met de gedetailleerde bouwinstructies in de universele taal, kun je direct aan de slag. Let op de veiligheidswaarschuwing: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen gebruikt te worden.
Pakketafmetingen van 97 mm bij 479 mm bij 582 mm en een verpakkingsgewicht van 2.64 kg maken dit LEGO 10211 Groot Warenhuis een imposante toevoeging aan je verzameling. Met het kleurrijke en gedetailleerde thema van dit bouwset zul je keer op keer nieuwe leuke speelsessies beleven. Een must-have voor elke LEGO liefhebber!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 10211 Groot Warenhuis kopen voor de prijs van € 611,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 10211 Groot Warenhuis te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO 10211 Groot Warenhuis in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 10211 Groot Warenhuis bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 585,95 voor LEGO 10211 Groot Warenhuis is gemeten op 11-01-2026. De hoogste prijs was € 699,95 op 18-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 114,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal minifiguren | 7 |
| Aantal onderdelen | 2182 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10211 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 38 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 479 mm |
| Verpakking lengte | 582 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.64 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014102118 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 10211 Groot Warenhuis aankoopt