Lava koepel set van 4
- EAN: 4260372714462
- Categorie(n): Zandlopers
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Door de lava koepel om te draaien glijdt de roze geleiachtige vloeistof langzaam door het gat in de andere helft van de cilinder en bedekt spiraalvormig de bodem. Het fascinerende spektakel duurt ongeveer 5 tot 7 minuten. Materiaal: kunststof, water, olie. Afmetingen: doorsnede 5,3 cm, 12 cm hoog. Set van 4. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. De set bevat Lava koepel set van 4.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lava koepel set van 4 kopen voor de prijs van € 40,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lava koepel set van 4 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lava koepel set van 4 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,68 voor Lava koepel set van 4 is gemeten op 11-12-2024. De hoogste prijs was € 48,39 op 02-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,71. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Rubber |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
Productinformatie
| Kleur | zie afbeelding |
| Materiaal | Rubber |
Productinformatie
| Merk | Eduplay |
| MPN (Manufacturer Part Number) | nvt |
| EAN | 4260372714462 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 53 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 53 mm |
| Verpakkingsinhoud | Lava koepel set van 4 |
EAN
| EAN | 4260372714462 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lava koepel set van 4 aankoopt