Lasergesneden 3D Houten Puzzel Volwassenen - Mechanisch Modelbouwsets Educatief Speelgoed Bouwpakket, voor 14 jaar en ouder (Schatkist)
- EAN: 6095951451494
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
LASER C, GLAD HOUT - Deze prachtige lasergesneden 3D houten puzzel is ideaal voor volwassenen die houden van mechanische modelbouwsets als educatief speelgoed. Met dit bouwpakket, dat geschikt is voor 14 jaar en ouder, kunnen puzzelliefhebbers een schatkist tot leven brengen.
Origin Design - De platte houten platen van de puzzel zijn van hoge kwaliteit, ongeveer 1/4 inch dik. Met geweldige details en een prachtige DIY-ervaring, zullen liefhebbers genieten van het in elkaar zetten van deze unieke schatkist.
DUIDELIJKE ENGELSE INSTRUCTIE - Met de gedetailleerde Engelstalige instructie is het eenvoudig te begrijpen en te volgen hoe de puzzel in elkaar gezet moet worden. Stap voor stap kan de schatkist tot in de kleinste details worden geassembleerd.
ONDERWIJS PUZZELSPEELGOED - Dit educatieve speelgoed is niet alleen leuk, maar ook leerzaam. Het helpt bij het verbeteren van handvaardigheden, probleemoplossend vermogen, oog-hand coördinatie, leesvaardigheid en denkvermogen. Een uitdagend en leerzaam project in één!
TOP-GESCHENKEN VOOR VOLWASSENEN - Dit bouwpakket is een geweldig cadeau voor volwassen puzzelfanaten en modelbouwliefhebbers. Of het nu voor een verjaardag of speciale gelegenheid is, het in elkaar zetten van deze schatkist zal gegarandeerd voor veel plezier en voldoening zorgen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lasergesneden 3D Houten Puzzel Volwassenen - Mechanisch Modelbouwsets Educatief Speelgoed Bouwpakket, voor 14 jaar en ouder (Schatkist) kopen voor de prijs van € 32,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lasergesneden 3D Houten Puzzel Volwassenen - Mechanisch Modelbouwsets Educatief Speelgoed Bouwpakket, voor 14 jaar en ouder (Schatkist) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lasergesneden 3D Houten Puzzel Volwassenen - Mechanisch Modelbouwsets Educatief Speelgoed Bouwpakket, voor 14 jaar en ouder (Schatkist) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,95 voor Lasergesneden 3D Houten Puzzel Volwassenen - Mechanisch Modelbouwsets Educatief Speelgoed Bouwpakket, voor 14 jaar en ouder (Schatkist) is gemeten op 27-11-2024. De hoogste prijs was € 32,95 op 27-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Robotime |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 0 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 1 |
| Automerk | Alfa Romeo |
Algemene kenmerken
| Merk | Robotime |
| EAN | 6095951451494 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| Kwaliteitslabel | AIB |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Ja |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2009 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | 1:1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product gewicht | 250 kg |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Taal handleiding | Duits |
| Thema modelbouwpakket | Auto's |
| Uitvoering van product | Afbreekbaar |
| Verpakking breedte | 7 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 14 mm |
EAN
| EAN | 6095951451494 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lasergesneden 3D Houten Puzzel Volwassenen - Mechanisch Modelbouwsets Educatief Speelgoed Bouwpakket, voor 14 jaar en ouder (Schatkist) aankoopt