Met de Lalaboom verbindingen en educatieve kralen set van 10 stuks kunnen kinderen eindeloos creatief spelen en leren. De kleurrijke kralen zijn ontworpen om de fijne motoriek en hand-oog coördinatie te stimuleren. Daarnaast zijn de kralen voorzien van verschillende texturen en vormen, wat de zintuiglijke ontwikkeling bevordert.
Elke kraal is voorzien van een uniek systeem waarmee ze aan elkaar kunnen worden geklikt, waardoor kinderen eindeloze combinaties kunnen maken. Dit stimuleert de creativiteit en het probleemoplossend vermogen van kinderen.
De Lalaboom verbindingen en educatieve kralen zijn gemaakt van hoogwaardig en duurzaam materiaal, waardoor ze lang meegaan en geschikt zijn voor intensief gebruik. Een ideaal speelgoed voor thuis, maar ook voor gebruik in de klas of kinderopvang.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Psikhouvanjou
- Bij Psikhouvanjou kun je Lalaboom Verbindingen en educatieve kralen (10 st) kopen voor de prijs van € 9,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lalaboom Verbindingen en educatieve kralen (10 st) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lalaboom Verbindingen en educatieve kralen (10 st) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor Lalaboom Verbindingen en educatieve kralen (10 st) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 9,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BL680 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 114 mm |
| Verpakking hoogte | 94 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4897067861646 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lalaboom Verbindingen en educatieve kralen (10 st) aankoopt