Labyrinthe kaartspel
- EAN: 4005556232079
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het betoverde kaartspel voor 2 - 6 spelers van 7 - 99 jaar. Spannend kaartspel van Ravensburger. Eenvoudige spelregels, maar met ontelbare combinatiemogelijkheden. Alleen wie slim aanlegt en veel schatten verzamelt, wint. Door de kaarten aan elkaar te leggen ontstaat een doolhof die steeds weer verandert. Het doel is de doolhof kaart zo aan te leggen dat er wegen ontstaan die twee dezelfde schatten (schatkisten, draken, spoken, enz.) in de doolhof met elkaar verbinden. Wie dat lukt, wint een kaart. De speler die aan het eind de meeste kaarten heeft, wint het spel!
Speeleigenschappen:
Speeltijd: 30 minuut
Spelsoort: Geluksspel
Taal spel: Nederlands, Frans
Verpakkingsinhoud: 50 kaarten, spelregels.
Afmetingen & Maten:
Verpakkingsgewicht: 0.17 kg
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Fietsaccessoires kun je Labyrinthe kaartspel kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Labyrinthe kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Labyrinthe kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,80 voor Labyrinthe kaartspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 25,80 op 14-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ravensburger |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands Frans |
| Verpakkingsinhoud | 50 kaarten, spelregels. |
Productinformatie
| Merk | Ravensburger |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 232079 |
| EAN | 4005556232079 |
| Materiaal | Plastic |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 118 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 183 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556232079 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Labyrinthe kaartspel aankoopt