L.O.L. Surprise! velvet kleurplaten - Met 5 mini stiften - LOL SURPRISE - L.O.L. Surprise OMG - Knutselen meisjes - lol - Kleurboek - Meisje met strik
- EAN: 8720512856903
- Categorie(n): Tekenen & Schrijven
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je L.O.L. Surprise! velvet kleurplaten - Met 5 mini stiften - LOL SURPRISE - L.O.L. Surprise OMG - Knutselen meisjes - lol - Kleurboek - Meisje met strik kopen voor de prijs van € 9,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om L.O.L. Surprise! velvet kleurplaten - Met 5 mini stiften - LOL SURPRISE - L.O.L. Surprise OMG - Knutselen meisjes - lol - Kleurboek - Meisje met strik te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat L.O.L. Surprise! velvet kleurplaten - Met 5 mini stiften - LOL SURPRISE - L.O.L. Surprise OMG - Knutselen meisjes - lol - Kleurboek - Meisje met strik bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,89 voor L.O.L. Surprise! velvet kleurplaten - Met 5 mini stiften - LOL SURPRISE - L.O.L. Surprise OMG - Knutselen meisjes - lol - Kleurboek - Meisje met strik is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 9,89 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | L.O.L. Surprise! |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Geslacht | Meisjes |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 14 cm |
| Product breedte | 21 cm |
| Product hoogte | 0.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meisje met strik |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 4 Velvet kleurplaten en 5 mini stiften |
| Taal handleiding | Geen taal |
Character
| Personage | L.O.L. Surprise |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Durabo B.V. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal pagina's | 4 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Illustraties | Zowel zwart-wit als kleur |
| Personage van toepassing | Ja |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
EAN
| EAN | 8720512856903 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je L.O.L. Surprise! velvet kleurplaten - Met 5 mini stiften - LOL SURPRISE - L.O.L. Surprise OMG - Knutselen meisjes - lol - Kleurboek - Meisje met strik aankoopt