L.O.L. Surprise! OMG Winter Chill Cabin - Poppenhuis
- EAN: 0035051571452
- Categorie(n): Poppenhuizen
Bereid je voor op de ultieme wintersportvakantie met chille vibes en ruimte om iets te creëren aan de top. Het L.O.L Surprise! Winter Chill Vakantiehuis bevat maar liefst 95+ verrassingen. Dit houten vakantiehuis in chaletstijl heeft 6 kamers en 3 verdiepingen, waaronder een woonkamer, keuken, slaapkamer, badkamer, kleedkamer en terras. Ervaar 360° speelplezier door het vakantiehuis te draaien en een winters dorpje te ontdekken voor nog meer speelmogelijkheden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat L.O.L. Surprise! OMG Winter Chill Cabin - Poppenhuis bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 204,45 voor L.O.L. Surprise! OMG Winter Chill Cabin - Poppenhuis is gemeten op 03-12-2024. De hoogste prijs was € 299,00 op 09-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 94,55. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Merk | L.O.L. Surprise! |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 18 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw Roze |
| Geschikt voor type pop | Modepop |
| Poppenkast opties | Inclusief meubels |
| Maakt geluid | Ja |
Productinformatie
| Merk | L.O.L. Surprise! |
| EAN | 0035051571452 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 21 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | LR44 LR03 700036877 |
| Accu/batterij model | Knoopcel 1,5V-blok |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Inclusief aantal meubels | 35 |
| Inclusief aantal poppen | 0 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 571452E7C |
| Materiaal | Plastic |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Taal handleiding | Engels Universeel |
| Type poppenhuis product | Huis |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 710 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 1040 mm |
| Verpakkingsinhoud | Zie de handleiding |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0035051571452 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je L.O.L. Surprise! OMG Winter Chill Cabin - Poppenhuis aankoopt