L.O.L. Surprise! OMG-basisserie 7 - Western Cutie - Modepop
- EAN: 0035051588504
- Categorie(n): Poppen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:26:57 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de L.O.L. Surprise! OMG-basisserie 7 - Western Cutie - Modepop. Deze modepop is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en weegt 0.47 kg. De pop maakt geen geluid en heeft de kleur Western Cutie. Gemaakt van kunststof, is deze pop niet wasbaar en heeft geen voedingsbron of batterijen nodig. De pop heeft geen verlichting en is niet interactief. Met een lengte van 25 cm is deze modepop een ideaal speelgoed voor kinderen en volwassenen. Let op, dit speelgoed biedt geen bescherming en is niet geschikt voor kinderen onder 2 jaar. Voor veilig gebruik, houd toezicht van volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Intertoys Toychamp
- Bij Dreamland kun je L.O.L. Surprise! OMG-basisserie 7 - Western Cutie - Modepop kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om L.O.L. Surprise! OMG-basisserie 7 - Western Cutie - Modepop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat L.O.L. Surprise! OMG-basisserie 7 - Western Cutie - Modepop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,00 voor L.O.L. Surprise! OMG-basisserie 7 - Western Cutie - Modepop is gemeten op 13-10-2025. De hoogste prijs was € 36,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 12,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | L.O.L. Surprise! |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Western Cutie |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | x |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 588504EUC |
| Taal handleiding | Geen taal |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product lengte | 25 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Type babypop | Met haar |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 308 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0035051588504 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je L.O.L. Surprise! OMG-basisserie 7 - Western Cutie - Modepop aankoopt