L.O.L. Surprise! - Mini familie met 3 poppen - Minipop
- EAN: 0035051588467
- Categorie(n): Poppen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De L.O.L. Surprise! - Mini familie met 3 poppen - Minipop is een kleurrijk en leuk speelgoed voor kinderen vanaf 3 jaar oud. De verpakking bevat drie schattige Minipop-poppen met een zacht lijfje en een lengte van 9 cm. Deze poppen zijn gemaakt van kunststof materiaal en zijn niet wasbaar.
De poppen maken geen geluid en zijn niet interactief. Ze vereisen geen wifi, bluetooth of mobiele data-verbinding. Bovendien hebben ze geen app nodig voor volledige functionaliteit en kunnen ze niet zelfstandig met internet verbinden. Ook zijn er geen betaalde diensten vereist voor het spelen met deze poppen.
De verpakking heeft een gewicht van 0.12 kg en is multikleurig. Daarnaast bevat de verpakking geen verlichting en worden er geen batterijen meegeleverd. Het speelgoed heeft een CE-markering en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Let op, dit speelgoed biedt geen bescherming.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com De grote speelgoedwinkel
- Bij De grote speelgoedwinkel kun je L.O.L. Surprise! - Mini familie met 3 poppen - Minipop kopen voor de prijs van € 8,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om L.O.L. Surprise! - Mini familie met 3 poppen - Minipop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat L.O.L. Surprise! - Mini familie met 3 poppen - Minipop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor L.O.L. Surprise! - Mini familie met 3 poppen - Minipop is gemeten op 04-01-2026. De hoogste prijs was € 12,99 op 25-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | L.O.L. Surprise! |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multikleur |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | x |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 588467EUC |
| Taal handleiding | Geen taal |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product lengte | 9 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Type babypop | Zacht lijfje |
| Type pop | Minipop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 89 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0035051588467 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je L.O.L. Surprise! - Mini familie met 3 poppen - Minipop aankoopt