kaartspel standaard 999 Games rood
- EAN: 8720289478858
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het kaartspel standaard 999 Games in de kleur rood ben je verzekerd van urenlang speelplezier. Dit spel, gemaakt door het merk 999 Games, is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De standaard editie van dit spel bevat 55 speelkaarten en heeft een speeltijd van 20 minuten. Het spel kan gespeeld worden door 1 tot 8 spelers en is ideaal voor zowel jongens als meisjes vanaf 8 jaar.
De verpakking van het kaartspel heeft afmetingen van 62 mm bij 19 mm bij 93 mm en weegt slechts 0.09 kg. Het materiaal van de kaarten is stevig karton, waardoor ze lang meegaan. De taal van dit leuke kaartspel is Nederlands, wat het toegankelijk maakt voor een breed publiek.
Dit kaartspel in de rode editie is CE gemarkeerd en voldoet aan alle veiligheidsnormen. Het is een ideaal cadeau voor spelletjesliefhebbers, of het nu voor een verjaardag is of gewoon zomaar. Bestel het kaartspel standaard 999 Games vandaag nog en geniet van een gezellige speelavond met vrienden en familie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul 999 Games
- Bij Spelspul kun je kaartspel standaard 999 Games rood kopen voor de prijs van € 4,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om kaartspel standaard 999 Games rood te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat kaartspel standaard 999 Games rood bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,95 voor kaartspel standaard 999 Games rood is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 4,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 55 speelkaarten |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-KAA02N |
| EAN | 8720289478858 |
| Editie | Editie Rood |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games B.V. Mangaanstraat 53 1362JW Almere Nederland |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | Standaard |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0365393990 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 19 mm |
| Verpakking lengte | 93 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289478858 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je kaartspel standaard 999 Games rood aankoopt