K3 Memo - Kaartspel
- EAN: 5414233181941
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Heb jij een goed geheugen? Dan weet jij vast de kaartjes die bij elkaar horen te vinden! Kijk goed naar de leuke foto's van jouw favoriete K3'tjes en zoek waar het andere kaartje ligt. Een echte K3-fan wint zo misschien wel van mama of papa! Het spel bevat 72 memory kaartjes en is geschikt voor 2 tot 4 spelers vanaf 3 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je K3 Memo - Kaartspel kopen voor de prijs van € 15,61. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om K3 Memo - Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat K3 Memo - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,11 voor K3 Memo - Kaartspel is gemeten op 25-05-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 21-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,88. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.57 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | K3 |
| EAN | 5414233181941 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 5243332 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Memospel k3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 202 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 204 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5414233181941 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je K3 Memo - Kaartspel aankoopt