K3 Marthe knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje
- EAN: 5414233242871
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De K3 Marthe knuffelpop is een schattige pop van 30 cm groot, gekleed in een prachtig regenboogjurkje. Deze knuffelpop is perfect voor fans van K3 en zal zeker voor uren speelplezier zorgen. Met haar vrolijke outfit en lieve uitstraling is ze een fantastische aanvulling op elke speelgoedcollectie.
De knuffelpop van Marthe is gemaakt van hoogwaardige materialen en is heerlijk zacht om mee te knuffelen. Dankzij haar compacte formaat is ze ook ideaal om overal mee naartoe te nemen. Of het nu thuis is of onderweg, deze K3 knuffelpop zal altijd voor vermaak zorgen.
Met de K3 Marthe knuffelpop kunnen kinderen hun favoriete K3 avonturen naspelen of zelf nieuwe verhalen bedenken. Een geweldig cadeau voor elke kleine fan van de populaire meidengroep K3. Haal deze lieve knuffelpop vandaag nog in huis en bezorg een lach op het gezicht van je kind!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je K3 Marthe knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om K3 Marthe knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat K3 Marthe knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,69 voor K3 Marthe knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje is gemeten op 11-03-2026. De hoogste prijs was € 18,95 op 01-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,26. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Studio100 - Halfstraat 80 - 2627 Schelle – Belgium |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@studio100.be |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Mei |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Marthe |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Studio 100 NV |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | K3 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8.5 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +32 3 877 60 35 |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 214 mm |
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 274 mm |
| Verpakkingsgewicht | 99 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5414233242871 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je K3 Marthe knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje aankoopt