K3 Hanne knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje
- EAN: 5414233242895
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
K3 Hanne knuffelpop is een must-have voor alle fans van K3. Met een lengte van 30 cm is deze knuffelpop perfect om overal mee naartoe te nemen. Hanne is gekleed in een prachtig regenboogjurkje dat zorgt voor een kleurrijke uitstraling. De zachte materialen maken deze knuffelpop ideaal om mee te knuffelen en te spelen.
De K3 Hanne knuffelpop is niet alleen leuk om zelf mee te spelen, maar ook perfect om cadeau te geven. Of je nu een verjaardagscadeau zoekt of gewoon een verrassing voor een echte K3-fan, met deze knuffelpop maak je zeker indruk. Breng de magie van K3 tot leven met deze prachtige Hanne knuffelpop in haar schitterende regenboogjurkje.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je K3 Hanne knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om K3 Hanne knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat K3 Hanne knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,69 voor K3 Hanne knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje is gemeten op 11-03-2026. De hoogste prijs was € 18,95 op 27-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,26. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Halfstraat 80 2627 Schelle België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@studio100.be |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Mei |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Hanne |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Studio 100 NV |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | K3 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8.5 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +32 3 877 60 35 |
| Verpakking breedte | 154 mm |
| Verpakking hoogte | 84 mm |
| Verpakking lengte | 317 mm |
| Verpakkingsgewicht | 98 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5414233242895 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je K3 Hanne knuffelpop - 30 cm - regenboogjurkje aankoopt