K3 De 3 Biggetjes knuffel - Knuffelpop met muziek 40 cm - Julia
- EAN: 5414233247784
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 13-05-2026 05:53:32 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De K3 De 3 Biggetjes knuffel is een schattige knuffelpop van 40 cm groot met de afbeelding van Julia. Deze pluchen knuffel is niet alleen perfect om mee te knuffelen, maar speelt ook muziek af om de kleintjes te vermaken. Met zijn vrolijke uitstraling en zachte stof is deze knuffelpop een geweldige aanvulling op de K3-collectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Dreamland kun je K3 De 3 Biggetjes knuffel - Knuffelpop met muziek 40 cm - Julia kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om K3 De 3 Biggetjes knuffel - Knuffelpop met muziek 40 cm - Julia te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat K3 De 3 Biggetjes knuffel - Knuffelpop met muziek 40 cm - Julia bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,69 voor K3 De 3 Biggetjes knuffel - Knuffelpop met muziek 40 cm - Julia is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 23,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 11 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| Accu/batterij code | 700036915 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Halstraat 80 2627 Schelle België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@studio100.be |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Julia |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Varken |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Ja |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Studio 100 NV |
| Personage | K3 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +32 3 877 60 35 |
| Type merchandise | Muziek merchandise |
| Verpakking breedte | 138 mm |
| Verpakking hoogte | 114 mm |
| Verpakking lengte | 289 mm |
| Verpakkingsgewicht | 206 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5414233247784 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je K3 De 3 Biggetjes knuffel - Knuffelpop met muziek 40 cm - Julia aankoopt