K3 4 In 1 Speldoos - Kinderspel
- EAN: 5414233177654
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze K3 spellendoos bevat de spellen Domino, Lotto en Memo en een puzzel met leuke afbeelding van K3. Geschikt voor kinderen van 4-8 jaar. Met een verpakkingsgewicht van 1.01 kg is deze educatieve spelsoort in het Nederlands van het merk Studio 100 ideaal voor jonge kinderen. Gemaakt van kunststof, heeft dit spel geen internetverbinding of app nodig voor volledige functionaliteit. De aanbevolen minimum leeftijd is 6 jaar, en de maximale leeftijd is 8 jaar. Het spel kan worden gespeeld door 1 tot 4 spelers en heeft een verpakking breedte van 273 mm, hoogte van 45 mm, en lengte van 279 mm. Dit spel heeft een speleditie van License uitgave en eWaste is niet van toepassing.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je K3 4 In 1 Speldoos - Kinderspel kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om K3 4 In 1 Speldoos - Kinderspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat K3 4 In 1 Speldoos - Kinderspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor K3 4 In 1 Speldoos - Kinderspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 59,99 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 20,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.01 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Studio 100 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MEK300003000 |
| EAN | 5414233177654 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 5243332 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | 700071197 |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 273 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 279 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5414233177654 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je K3 4 In 1 Speldoos - Kinderspel aankoopt