JvH van Jumbo JvH Expert 5 Waar is het lek? 500 st.
- EAN: 8710126013229
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de JvH van Jumbo JvH Expert 5 puzzel "Waar is het lek?" van 500 stukjes ga je een spannende uitdaging aan! Deze puzzel neemt je mee naar een drukke haven vol met schepen en boten. Je zult versteld staan van de gedetailleerde afbeelding en de levendige kleuren die zorgen voor uren puzzelplezier.
De JvH Expert 5 puzzels staan bekend om hun hoogwaardige kwaliteit en unieke ontwerpen. Met 500 stukjes biedt deze puzzel een uitdagende ervaring die zowel beginners als gevorderde puzzelaars zal aanspreken. De puzzelstukjes zijn stevig en precies gesneden, waardoor je ze gemakkelijk in elkaar kunt zetten.
Daag jezelf uit en ontdek waar het lek is in deze fascinerende havenpuzzel. Geniet van de ontspanning en voldoening die het puzzelen met zich meebrengt en laat je verbeelding de vrije loop terwijl de afbeelding tot leven komt. Een perfecte activiteit om alleen van te genieten of samen met vrienden en familie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Spellenrijk Intertoys Spelhuis Spelspul Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Intertoys kun je JvH van Jumbo JvH Expert 5 Waar is het lek? 500 st. kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om JvH van Jumbo JvH Expert 5 Waar is het lek? 500 st. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat JvH van Jumbo JvH Expert 5 Waar is het lek? 500 st. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,75 voor JvH van Jumbo JvH Expert 5 Waar is het lek? 500 st. is gemeten op 14-05-2025. De hoogste prijs was € 13,50 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,75. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 500 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1x legpuzzel van 500 stukjes Expert 5: Where is the leak? |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1110100031 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Westzijde 184, Zaandam |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 200 cm |
| Product hoogte | 270 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 248 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710126013229 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je JvH van Jumbo JvH Expert 5 Waar is het lek? 500 st. aankoopt