Just Games Bordspel Pilgrimage (nl) 79-delig
- EAN: 8718866301798
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:31:19 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak een reis door Europa voor de mooiste pelgrimstochten. Stel je eigen route samen en bezoek als eerste de mooiste plekjes. Kies het juiste vervoermiddel en wees je medespelers te slim af. Ga te voet, per vliegtuig of met de boot. Verzamel zoveel mogelijk heilige voorwerpen om wat extra punten te verdienen. Kies de snelste route en wees sneller dan je medereizigers en win!
Inhoud: 1 Speelbord, 4 Adventure miniaturen, 20 Route tokens, 6 Artefact tokens, 4 Character boards, 44 Kaarten
Specificaties: Kleur: goud, Geslacht: junior, unisex, Materiaal: karton, Afmetingen: 27,5 x 7,5 x 27,9 cm (L x B x H), Gewicht: 1,86 kg, Geschikt voor: 2 tot 4 spelers, Spelduur: 60 tot 119 minuten, Leeftijd: vanaf 6 jaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelspul
- Bij Spelspul kun je Just Games Bordspel Pilgrimage (nl) 79-delig kopen voor de prijs van € 36,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Just Games Bordspel Pilgrimage (nl) 79-delig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Just Games Bordspel Pilgrimage (nl) 79-delig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,69 voor Just Games Bordspel Pilgrimage (nl) 79-delig is gemeten op 21-12-2024. De hoogste prijs was € 36,95 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,26. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.15 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Just Games Bordspel Pilgrimage (nl) 79-delig |
Productinformatie
| Merk | Just Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 03301798 |
| EAN | 8718866301798 |
| Editie | 1 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 270 mm |
| Verpakking hoogte | 67 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718866301798 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Just Games Bordspel Pilgrimage (nl) 79-delig aankoopt