Jungle Speed Beach - kaartspel
- EAN: 3558380043461
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:10 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Jungle Speed Beach is een variant van Jungle Speed, maar dan met een zomerse twist! Deze Beach versie is volledig waterproof en voorzien van een strandtasje, dus ideaal voor de vakantie of een dagje strand. Bij Jungle Speed probeer je zo snel mogelijk al je speelkaarten kwijt te raken. Dit kan je doen door als eerste de totem te grijpen indien de vorm van de figuur op jouw kaart overeenkomt met de vorm op de kaart van een tegenspeler. Hebben jullie echt hetzelfde figuur op de kaart staan? Of is hij toch nét iets anders? Concentratie en snelheid zijn erg belangrijk.
Inhoud:
- 1 waterproof tasje
- 80 waterafstotende kaarten
- 1 plastic totem
- spelregels
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spellenrijk
- Bij Spellenrijk kun je Jungle Speed Beach - kaartspel kopen voor de prijs van € 2.295,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jungle Speed Beach - kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jungle Speed Beach - kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,01 voor Jungle Speed Beach - kaartspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 2295,00 op 29-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 2279,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Zygomatic Board Game Studio |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ASM02-003 |
| EAN | 3558380043461 |
| Editie | Beach |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Leerthema | Motoriek |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Jungle Speed Beach |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel Standaard editie |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 157 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380043461 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jungle Speed Beach - kaartspel aankoopt