Jungle Party - Bordspel. 4+
- EAN: 8720387822522
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 05:55:37 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Jungle Party bordspel is perfect voor kinderen vanaf 4 jaar en ouder. Met een speeltijd van 20 minuten is het een leuk en uitdagend coöperatief spel waarbij kinderen en volwassenen samen kunnen spelen. Het spel wordt geleverd in een verpakking van 1.70 kg en bevat 1 speelbord, 2 speelbordstukken, 56 speelstukken, 20 kaarten, 1 aapje en spelregels. Het materiaal van het spel is karton en de taal van zowel het spel als de handleiding is Nederlands.
Dit Jungle Party bordspel is van het merk MNKY Entertainment en heeft het MPN-nummer 22522-1. De EAN-code van het spel is 8720387822522 en het betreft de eerste editie die is uitgebracht in het jaar 2022. Het spel is geschikt voor maximaal 5 spelers en heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar. Met een CE-markering is de kwaliteit en veiligheid van het spel gewaarborgd.
De verpakking van het spel heeft afmetingen van 274 mm breedte, 75 mm hoogte en 274 mm lengte. Het spel vereist geen internetverbinding of speciale app voor volledige functionaliteit. Bovendien wordt het spel geleverd met ondersteuning met updates en heeft het geen kwaliteitslabel. Let op: het spel bevat veiligheidswaarschuwingen en is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Jungle Party - Bordspel. 4+ kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jungle Party - Bordspel. 4+ te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
- Op dit moment is Jungle Party - Bordspel. 4+ in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Jungle Party - Bordspel. 4+ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Jungle Party - Bordspel. 4+ is gemeten op 30-07-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.70 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 speelbord 2 speelbordstukken 56 speelstukken 20 kaarten 1 aapje spelregels |
Productinformatie
| Merk | MNKY Entertainment |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 22522-1 |
| EAN | 8720387822522 |
| Editie | 1 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 274 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 274 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720387822522 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jungle Party - Bordspel. 4+ aankoopt