Jungle Life Dvd Bordspel
- EAN: 8714649001305
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Duik in de avontuurlijke wereld van het Jungle Life DVD bordspel en ga samen met jouw chimpansee de strijd aan om zijn thuis in de jungle te beschermen. Dit spannende spel biedt een unieke combinatie van interactie, plezier en leren, perfect voor een gezellige familieavond!
In Jungle Life ga je op avontuur met jouw eigen chimpansee. Help hem om de gevaren van de jungle te doorstaan, zoals bomenkap die zijn huis en voedsel bedreigt. Met meer dan 400 films en 1.000 vragen op de DVD word je uitgedaagd om de juiste antwoorden te geven en zo de omgeving van jouw chimpansee en zijn vriendjes te redden. Het spel is niet alleen leuk, maar ook zeer educatief dankzij de uitgebreide toelichtingen bij elke vraag.
Dit bordspel is geschikt voor 4 spelers en garandeert ongeveer 60 minuten speelplezier. Het is ideaal voor kinderen vanaf 8 jaar en biedt volop amusement voor zowel jongens als meisjes. De instructies zijn beschikbaar in het Nederlands, waardoor iedereen gemakkelijk kan deelnemen aan het spel.
Elke doos bevat alles wat je nodig hebt om te spelen: van de twee DVD's en zes chimpansees tot de antwoordkaarten en het speelbord met draaischijven. Met een verpakkingsgewicht van 1 kg en afmetingen van 500 mm (lengte), 400 mm (breedte) en 300 mm (hoogte) is het een makkelijk op te bergen spel dat je keer op keer kunt gebruiken.
Neem de uitdaging aan en speel Jungle Life, een bordspel ontwikkeld door Identity Games. Met dit spel leert de hele familie spelenderwijs over de jungle en de dieren die daarin leven. Vergeet niet dat een beetje geluk ook nodig is om te winnen, dus laat je ouders maar mee spelen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Jungle Life Dvd Bordspel kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jungle Life Dvd Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jungle Life Dvd Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor Jungle Life Dvd Bordspel is gemeten op 15-10-2025. De hoogste prijs was € 49,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 40,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Identity Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | DVD spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Identity Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 01305 |
| EAN | 8714649001305 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (8) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8714649001305 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jungle Life Dvd Bordspel aankoopt