Jungle Gym speeltoestel van grenen hout - Jungle Resort met groene glijbaan - Tuin speeltoestel voor buiten met zandbak, speelhuisje en schommels
- EAN: 8714579106460
- Categorie(n): Speeltorens
Met het Jungle Gym speeltoestel van grenen hout - de Jungle Resort - breng je een vleugje stijl en klasse naar je achtertuin. Ontworpen in samenwerking met zowel ouders als kinderen, is dit speeltoestel voorzien van een swing en klimmodule, een speelwinkeltje, zandbak, stuurwiel, telescoop, wateraansluiting op de glijbaan en nog veel meer. Alle veiligheidsaccessoires, zoals grondankers, handgrepen, stootkussentjes en boutafwerkdoppen, zorgen voor zorgeloos buitenspelen voor de kinderen.
Dit Jungle Gym speeltoestel is geschikt voor kinderen tussen de 3 en 10 jaar oud en voldoet aan alle Europese veiligheidsvoorschriften. Met het CE-keurmerk en de naleving van de EN 71 veiligheidsnormen, is gegarandeerd dat je kinderen veilig kunnen spelen. De materialen zijn van hoge kwaliteit, kindvriendelijk en duurzaam, waardoor plezier en veiligheid hand in hand gaan.
Het grenen hout dat gebruikt wordt voor dit speeltoestel is afkomstig uit PEFC-gecertificeerde bossen, wat duurzaam bosbeheer ondersteunt. Hierdoor zijn Jungle Gym speeltoestellen niet alleen kindvriendelijk, maar ook milieuvriendelijk en bestand tegen diverse weersomstandigheden, houtrot, schimmels en insecten. Met 10 jaar garantie op alle houten onderdelen tegen houtrot en 2 jaar garantie op de overige onderdelen, ben je verzekerd van langdurig speelplezier.
De Jungle Resort speeltoestelcombinatie wordt geleverd in de kleur groen en heeft een aantal fantastische eigenschappen. Zo heeft het een verpakkingsgewicht van 151 kg en een totale oppervlakte van 13.30 m². De glijbaan heeft een lengte van 220 cm en de maximale platformhoogte is 125 cm. Met afmetingen van 278 cm breed, 275 cm hoog en 480 cm lang, is er genoeg ruimte voor kinderen om te spelen en te ontdekken. Dit speeltoestel wordt geleverd met een plankschommel en is geschikt voor kinderen van 3 tot 10 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Jungle Gym speeltoestel van grenen hout - Jungle Resort met groene glijbaan - Tuin speeltoestel voor buiten met zandbak, speelhuisje en schommels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 827,00 voor Jungle Gym speeltoestel van grenen hout - Jungle Resort met groene glijbaan - Tuin speeltoestel voor buiten met zandbak, speelhuisje en schommels is gemeten op 07-02-2026. De hoogste prijs was € 1193,00 op 01-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 366,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Jungle Gym |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 151 kg |
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Schommel Klimnet Zandbak Glijbaan |
Productinformatie
| Merk | Jungle Gym |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 211405103 |
| EAN | 8714579106460 |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Lengte glijbaan | 220 cm |
| Maximale platform hoogte | 125 cm |
| Oppervlakte | 13.30 m² |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 278 cm |
| Product hoogte | 275 cm |
| Product lengte | 480 cm |
| Type schommelzitje | Plankschommel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 220 cm |
| Voorbehandeling hout | Geïmpregneerd |
| Voorgeboorde onderdelen | Nee |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 8714579106460 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jungle Gym speeltoestel van grenen hout - Jungle Resort met groene glijbaan - Tuin speeltoestel voor buiten met zandbak, speelhuisje en schommels aankoopt