Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Verduurzaamd Douglas Hout | Jungle Safari met blauw Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Klimnet en Schommels
- EAN: 8714579104831
- Categorie(n): Speeltorens
Het Jungle Gym speeltoestel van verduurzaamd Douglas hout, genaamd Jungle Safari, is een ideale toevoeging aan elke tuin. Dit speeltoestel is voorzien van een blauwe glijbaan, een zandbak, een klimnet en schommels, wat zorgt voor urenlang speelplezier voor kinderen van verschillende leeftijden.
Met een afmeting van 454 cm in lengte, 250 cm in breedte en 258 cm in hoogte, biedt dit speeltoestel voldoende ruimte om te spelen en te klimmen. De maximale platformhoogte van 125 cm zorgt voor een veilige speelomgeving en dankzij de grondankers en boutafwerkdoppen staat het speeltoestel stevig verankerd in de grond.
Het klimtoestel is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 10 jaar. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van een duurzaam en kwalitatief product. De Jungle Gym is getest en voldoet aan de Europese veiligheidsnormen (EN 71) en wordt geleverd met een Nederlandstalige handleiding.
Deze speeltoestellencombinatie bevat verschillende speelelementen zoals een stuurwiel, telescoop en wateraansluiting op de glijbaan, waardoor kinderen hun fantasie de vrije loop kunnen laten. Het materiaal van het speeltoestel is hout en heeft een blauwe kleur, wat zorgt voor een speelse uitstraling in de tuin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Verduurzaamd Douglas Hout | Jungle Safari met blauw Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Klimnet en Schommels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 846,00 voor Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Verduurzaamd Douglas Hout | Jungle Safari met blauw Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Klimnet en Schommels is gemeten op 07-02-2026. De hoogste prijs was € 1226,00 op 09-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 380,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | Jungle Gym |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 136 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Hout |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Glijbaan |
Productinformatie
| Merk | Jungle Gym |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 211391202 |
| EAN | 8714579104831 |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Maximale platform hoogte | 125 cm |
| Oppervlakte | 0 m² |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 250 cm |
| Product hoogte | 258 cm |
| Product lengte | 454 cm |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 220 cm |
| Voorbehandeling hout | Geïmpregneerd |
| Voorgeboorde onderdelen | Nee |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 8714579104831 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Verduurzaamd Douglas Hout | Jungle Safari met blauw Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Klimnet en Schommels aankoopt