Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Verduurzaamd Douglas Hout | Jungle Cottage met Gele Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Schommels en Klimnet
- EAN: 8714579098826
- Categorie(n): Speeltorens
Het Jungle Gym speeltoestel Cottage 2-Climb is een prachtig ontworpen klimtoestel gemaakt van verduurzaamd Douglas hout. Met zijn open ontwerp past dit speeltoestel perfect in iedere tuin en biedt het urenlang speelplezier voor kinderen. Het bevat verschillende leuke speelmogelijkheden zoals 2 schommels, een klimtrappetje, klimnet, trappetje, zandbak en zelfs een wateraansluiting op de glijbaan. Veiligheid staat voorop bij Jungle Gym, daarom is de Cottage 2-Climb voorzien van grondankers, stootkussentjes, afwerkdoppen en veilige handvatten met anti-slip coating.
Dit speeltoestel heeft een kleurrijke uitstraling dankzij de gele glijbaan en is van hoogwaardige kwaliteit. Het voldoet aan alle veiligheidsnormen en is voorzien van het EN 71 kwaliteitslabel. Met afmetingen van 425 cm breed, 275 cm hoog en 434 cm lang, is de Cottage 2-Climb geschikt voor kinderen van 3 tot 10 jaar. Het maximale platformhoogte is 145 cm, waardoor kinderen veilig kunnen spelen en klimmen.
Dit tuin speeltoestel wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Hoewel het een ruim speeltoestel is, neemt het geen extra oppervlakte in beslag vanwege de slimme indeling en het open ontwerp. De Cottage 2-Climb wordt geleverd met duidelijke Nederlandstalige instructies voor eenvoudige montage.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Verduurzaamd Douglas Hout | Jungle Cottage met Gele Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Schommels en Klimnet bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1105,00 voor Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Verduurzaamd Douglas Hout | Jungle Cottage met Gele Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Schommels en Klimnet is gemeten op 10-03-2025. De hoogste prijs was € 1380,00 op 09-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 275,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Jungle Gym |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 164 kg |
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Hout |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Glijbaan |
Productinformatie
| Merk | Jungle Gym |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 211341201 |
| EAN | 8714579098826 |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Maximale platform hoogte | 145 cm |
| Oppervlakte | 0 m² |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 425 cm |
| Product hoogte | 275 cm |
| Product lengte | 434 cm |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 265 cm |
| Voorbehandeling hout | Geïmpregneerd |
| Voorgeboorde onderdelen | Nee |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 8714579098826 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Verduurzaamd Douglas Hout | Jungle Cottage met Gele Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Schommels en Klimnet aankoopt