Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Grenen Hout | Jungle House met Fuchsia Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak en Schommel
- EAN: 8714579099168
- Categorie(n): Speeltorens
Laat je kinderen urenlang plezier beleven met het Jungle Gym Speeltoestel van Grenen Hout. Het unieke ontwerp van de Jungle House met fuchsia glijbaan en schommel zal zeker een favoriet worden in de tuin. Dit speeltoestel bevat een zandbak, schuine ladder, jungle vlag, en zelfs een tuinslang aansluiting aan de glijbaan voor extra speelplezier.
Veiligheid staat voorop bij Jungle Gym, daarom wordt dit speeltoestel geleverd inclusief grondanker, veiligheidsgrepen, een stootkussentje, afwerkdoppen en anti-slip ladder sporten. Zo kunnen kinderen zorgeloos spelen terwijl de ouders gerust kunnen zijn over de veiligheid.
Dit klimtoestel is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar tot 10 jaar en heeft een maximale platformhoogte van 125 cm. Met afmetingen van 327 cm breed, 282 cm hoog en 289 cm lang past dit speeltoestel perfect in elke tuin. Bovendien is het hout geïmpregneerd voor een langere levensduur.
Met het Jungle Gym Speeltoestel breng je het speeltuinplezier naar je eigen achtertuin. Laat je kinderen klimmen, glijden en schommelen in hun eigen speelparadijs, terwijl ze hun motorische vaardigheden ontwikkelen en actief spelen in de frisse buitenlucht.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Grenen Hout | Jungle House met Fuchsia Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak en Schommel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 720,00 voor Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Grenen Hout | Jungle House met Fuchsia Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak en Schommel is gemeten op 10-03-2025. De hoogste prijs was € 957,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 237,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Jungle Gym |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 131 kg |
Productinformatie
| Kleur | Fuchsia |
| Materiaal | Hout |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Glijbaan |
Productinformatie
| Merk | Jungle Gym |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 211344105 |
| EAN | 8714579099168 |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Maximale platform hoogte | 125 cm |
| Oppervlakte | 0 m² |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 327 cm |
| Product hoogte | 282 cm |
| Product lengte | 289 cm |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 240 cm |
| Voorbehandeling hout | Geïmpregneerd |
| Voorgeboorde onderdelen | Nee |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 8714579099168 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Grenen Hout | Jungle House met Fuchsia Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak en Schommel aankoopt