Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Grenen Hout | Jungle Cottage met Blauwe Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Schommels en Klimnet
- EAN: 8714579098772
- Categorie(n): Speeltorens
Het Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Grenen Hout, de Jungle Cottage, is een geweldige toevoeging aan iedere tuin. Met een open ontwerp dat perfect in elke buitenruimte past, biedt dit klimtoestel eindeloos speelplezier voor kinderen. Je vindt hier 2 schommels, een klimtrappetje, klimnet, trappetje, een zandbak, een wateraansluiting op de glijbaan en meer!
Dit speeltoestel is niet alleen leuk, maar ook veilig. Het bevat grondankers, een stootkussentje, afwerkdoppen en veilige handvatten met een anti-slip coating. Zo kunnen kinderen zorgeloos spelen terwijl ouders gerust zijn over de veiligheid.
Met afmetingen en specificaties zoals een verpakkingsgewicht van 164 kg, een kleur van blauw en de gebruikte materialen hout, voldoet dit klimtoestel aan de hoogste kwaliteitsnormen. Het is geproduceerd door het merk Jungle Gym en voldoet aan de EN 71 kwaliteitslabel. De handleiding is in het Nederlands beschikbaar.
Dit Jungle Gym speeltoestel is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar tot maximaal 10 jaar oud. Het heeft een fabrieksgarantie van 2 jaar en een maximale platformhoogte van 145 cm. Met een productbreedte van 425 cm, een hoogte van 275 cm en een lengte van 434 cm, biedt het voldoende speelruimte in de tuin.
De Jungle Cottage wordt geleverd in een verpakking van 100 cm breed, 50 cm hoog en 265 cm lang. Het hout is geïmpregneerd voor extra duurzaamheid en vereist geen voorgeboorde onderdelen of voormontage. De veiligheidswaarschuwingen geven aan dat het niet geschikt is voor kinderen onder 3 jaar en dat toezicht van volwassenen altijd vereist is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Grenen Hout | Jungle Cottage met Blauwe Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Schommels en Klimnet bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 939,00 voor Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Grenen Hout | Jungle Cottage met Blauwe Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Schommels en Klimnet is gemeten op 10-03-2025. De hoogste prijs was € 1206,00 op 09-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 267,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | Jungle Gym |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 164 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Hout |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Glijbaan |
Productinformatie
| Merk | Jungle Gym |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 211341102 |
| EAN | 8714579098772 |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Maximale platform hoogte | 145 cm |
| Oppervlakte | 0 m² |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 425 cm |
| Product hoogte | 275 cm |
| Product lengte | 434 cm |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 265 cm |
| Voorbehandeling hout | Geïmpregneerd |
| Voorgeboorde onderdelen | Nee |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 8714579098772 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jungle Gym Speeltoestel Klimtoestel van Grenen Hout | Jungle Cottage met Blauwe Glijbaan | Tuin Speeltoestel voor kinderen met Zandbak, Schommels en Klimnet aankoopt