Jungle Gym Climber montagekit
- EAN: 8714579000645
- Categorie(n): Speeltorens
De Jungle Gym Climber montagekit is de perfecte toevoeging aan uw speeltuin. Met deze kit kunt u gemakkelijk een glijbaan en 2 schommeltoestellen monteren. Let op, de kit is compleet, maar u dient wel zelf het hout en de glijbaan apart aan te schaffen. Gelukkig staat op de doos alle informatie die u nodig heeft om het benodigde hout bij uw lokale houthandel aan te schaffen.
De Jungle Gym Climber montagekit heeft een verpakkingsgewicht van 4.80 kg en komt in de kleur hout. Het materiaal van de kit bestaat uit hoogwaardig kunststof en staal, wat zorgt voor duurzaamheid en stabiliteit. De onderdelen van deze speeltoestellencombinatie omvatten onder andere een klimrek.
Het merk Jungle Gym staat bekend om zijn kwalitatief hoogwaardige producten. De montagekit heeft een EAN van 8714579000645 en voldoet aan de CE-kwaliteitsnormen. De handleiding is beschikbaar in verschillende talen, waaronder Duits, Engels, Frans en Nederlands.
De Jungle Gym Climber montagekit is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar tot en met 99 jaar. Het product heeft een breedte van 250 cm, een hoogte van 220 cm en een lengte van 320 cm. De voorgeboorde onderdelen zorgen voor een eenvoudige montage. Let op, de kit wordt geleverd zonder voorgemonteerde onderdelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Jungle Gym Climber montagekit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,95 voor Jungle Gym Climber montagekit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 49,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof Hout |
|---|---|
| Merk | Jungle Gym |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 4.80 kg |
Productinformatie
| Kleur | hout |
| Materiaal | Kunststof Staal |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Klimrek |
Productinformatie
| Merk | Jungle Gym |
| EAN | 8714579000645 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 250 cm |
| Product hoogte | 220 cm |
| Product lengte | 320 cm |
| Verpakking breedte | 105 mm |
| Verpakking hoogte | 310 mm |
| Verpakking lengte | 495 mm |
| Voorgeboorde onderdelen | Ja |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 8714579000645 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jungle Gym Climber montagekit aankoopt