Jumbo - Stratego Original - Strategisch Bordspel
- EAN: 8710126199589
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel het originele Stratego bordspel van Jumbo en beleef urenlang strategisch speelplezier. Het spel is geschikt voor kinderen en volwassenen, met een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Het is een strategisch spel waarbij je je tegenstander moet verslaan door slim te spelen en je vlag te beschermen. De verpakking bevat 1x Stratego Original 2023 en weegt 1.28 kg. Het bordspel heeft een standaard editie en is gemaakt van karton. Met een CE-markering is de kwaliteit en veiligheid van het spel gewaarborgd. Het spel vereist geen internetverbinding of app voor volledige functionaliteit. Nodig een vriend of familielid uit en geniet samen van dit uitdagende spel met maximaal 2 spelers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Jumbo - Stratego Original - Strategisch Bordspel kopen voor de prijs van € 41,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jumbo - Stratego Original - Strategisch Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jumbo - Stratego Original - Strategisch Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,00 voor Jumbo - Stratego Original - Strategisch Bordspel is gemeten op 17-10-2025. De hoogste prijs was € 41,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 16,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Jumbo |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.28 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Verpakkingsinhoud | 1x Stratego Original 2023 |
Productinformatie
| Merk | Jumbo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 19958 |
| EAN | 8710126199589 |
| Editie | Original 2023 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 270 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710126199589 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jumbo - Stratego Original - Strategisch Bordspel aankoopt