De Jumbo Puzzel BCC Planet Earth Habitats: Sneeuwlandschap is een uitdagende legpuzzel met 1000 stukjes, geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 12 jaar. Het kartonnen materiaal zorgt voor stevigheid tijdens het puzzelen. Met afmetingen van 490 mm x 680 mm is deze puzzel ideaal voor volwassenen die graag puzzelen. Het eWaste-label geeft aan dat dit product geen elektronisch afval genereert. De verpakking heeft een gewicht van 1 kg en meet 400 mm x 300 mm x 500 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Jumbo Puzzel BCC Planet Earth Habitats: Sneeuwlandschap - Legpuzzel - 1000 stukjes kopen voor de prijs van € 17,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jumbo Puzzel BCC Planet Earth Habitats: Sneeuwlandschap - Legpuzzel - 1000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jumbo Puzzel BCC Planet Earth Habitats: Sneeuwlandschap - Legpuzzel - 1000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,60 voor Jumbo Puzzel BCC Planet Earth Habitats: Sneeuwlandschap - Legpuzzel - 1000 stukjes is gemeten op 04-01-2026. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,39. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Jumbo |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Overige producteigenschappen
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 17046 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 490 mm |
| Product lengte | 680 mm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710126170465 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jumbo Puzzel BCC Planet Earth Habitats: Sneeuwlandschap - Legpuzzel - 1000 stukjes aankoopt