Ontdek de prachtige Jumbo Premium Collection Puzzel Vintage Santa's, een legpuzzel met maar liefst 2000 stukjes. Ideaal voor puzzelliefhebbers vanaf 12 jaar oud, ongeacht het geslacht. De puzzel heeft een kleurrijke en nostalgische uitstraling, perfect voor zowel kinderen als volwassenen.
De puzzel wordt geleverd in een verpakking van 1.26 kg en bestaat volledig uit karton. In de doos vind je 1x puzzel van het personage 'Geen personage'. De afmetingen van de verpakking zijn 270 mm x 65 mm x 370 mm.
De Jumbo Premium Collection Puzzel Vintage Santa's is een legpuzzel met als thema feestdagen. De introductie vond plaats in december 2020 en kan door puzzelliefhebbers tot wel 99 jaar oud worden genoten. Bovendien is deze puzzel CE gemarkeerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Jumbo Premium Collection Puzzel Vintage Santa's - Legpuzzel - 2000 stukjes kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jumbo Premium Collection Puzzel Vintage Santa's - Legpuzzel - 2000 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jumbo Premium Collection Puzzel Vintage Santa's - Legpuzzel - 2000 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,25 voor Jumbo Premium Collection Puzzel Vintage Santa's - Legpuzzel - 2000 stukjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,99 op 21-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,74. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Jumbo |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.26 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 2000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1x puzzel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 000 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Puzzelthema | Feestdagen |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 270 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 370 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710126816585 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jumbo Premium Collection Puzzel Vintage Santa's - Legpuzzel - 2000 stukjes aankoopt