De Jumbo Premium Collection Puzzel Francien Cat's Poster is een prachtige legpuzzel met 950 stukjes. Deze puzzel, met een afmeting van 64 cm bij 49 cm, is perfect voor zowel kinderen als volwassenen. Het puzzelthema is dieren, met als hoofdpersonage een kat. De puzzel wordt geleverd in een multicolor verpakking van 210 mm x 62 mm x 212 mm en weegt 0.56 kg.
De puzzel is gemaakt van hoogwaardig karton en is geschikt voor zowel unisex als personages liefhebbers. De aanbevolen minimum leeftijd is 12 jaar, terwijl de maximale leeftijd maar liefst 99 jaar is. De puzzel komt met geen personage applicatie en vereist geen internetverbinding, app of betaalde diensten voor gebruik. Bovendien is de puzzel CE gemarkeerd en voldoet aan alle kwaliteitsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Jumbo Premium Collection Puzzel Francien Cat's Poster - Legpuzzel - 950 stukjes kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jumbo Premium Collection Puzzel Francien Cat's Poster - Legpuzzel - 950 stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jumbo Premium Collection Puzzel Francien Cat's Poster - Legpuzzel - 950 stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,00 voor Jumbo Premium Collection Puzzel Francien Cat's Poster - Legpuzzel - 950 stukjes is gemeten op 04-12-2024. De hoogste prijs was € 21,10 op 26-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,10. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Jumbo |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.56 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 950 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 81808 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Kat |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 64 cm |
| Product hoogte | 49 cm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 212 mm |
EAN
| EAN | 8710126818084 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jumbo Premium Collection Puzzel Francien Cat's Poster - Legpuzzel - 950 stukjes aankoopt